8
13

Czy warto pokusić się o reklamę na Facebooku?

Naprawdę spora społeczność

Co jak co, ale reklama na Facebooku cieszy się naprawdę sporą popularność. Nic dziwnego. Jest to naprawdę spora społeczność. Facebook ma tę przewagę, że jest po prostu niesamowicie popularny. Wiemy doskonale, że to społecznościowe medium ma grube miliardy użytkowników. Liczby te robią na nas przeogromne wrażenie. Już sam fakt istnienia takiej dużej społeczności jest ogromną zaletą reklamy właśnie na Facebooku.

Szczególnie dlatego, że serwis ten na użytkowników wymusza aktywność. Posiadanie konta oznacza zazwyczaj przeróżne działania. Przeglądamy to co robią inne osoby, śledzimy ich aktywności oraz do tego komentujemy. Są to tak naprawdę funkcje główne, które znacznie mobilizują do interakcji. Stąd właśnie z reklamą możemy trafić do naprawdę sporego grona odbiorców.

Naprawdę niedroga reklama

Musimy także przyznać, że reklama na Facebooku jest stosunkowo tania jeśli porównalibyśmy ją do innych form. Ogółem sama kwestia reklamy w sieci nie jest oczywiście sprawą tanią, ale patrząc na wszelkie możliwe sposoby, to w naszym odczuciu subiektywnym Facebook wypada możliwie najlepiej w stosunku do wszelkich możliwości pod względem oczywiście ceny. Możemy dać przykład, że za niewiele ponad sto złotych możemy śmiało dotrzeć do około trzech tysięcy odbiorców. Takie liczby wydają się jak najbardziej realne oraz także rozsądne. Przemyślmy sobie tę formę, ponieważ naprawdę warto. Efekty zobaczymy bardzo szybko. O to właśnie przecież na chodzi, prawda?

Show Comments

No Responses Yet

Leave a Reply